Polskie autorki powieści romantycznych

Nikogo nie dziwi, że romanse są najpopularniejszym gatunkiem nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Mowa oczywiście o popularności wśród pań, które bardzo lubią miłosne uniesienia z odrobiną sensacji w tle.

Nie trzeba wcale szukać zagranicznych pisarzy, którzy zajmują się tym rodzajem powieści. Istnieje wiele rodzimych autorów zapewniających emocje na światowym poziomie.

Katarzyna Michalak

Katarzyna Michalak urodziła się w Warszawie w 1969 roku. W 2008 roku zadebiutowała książką „Poczekajka”. Rok później ukazała się kontynuacja pt.: „Zachcianek”. Od tamtej pory autorka nieprzerwanie tworzy kolejne powieści. Katarzyna Michalak nie pisze w mistrzowskim stylu, mimo to jej książki cieszą się ogromną popularnością i zawsze znajdują się na liście bestsellerów. Sekretem autorki jest właśnie ta prostota, która przyciąga czytelników. Swojskie postacie, z którymi łatwo można się utożsamiać oraz cudowne wręcz opisywanie przyrody. Kiedy autorka pisze o wiośnie, to w pokoju czytelnika naprawdę zakwitają kwiaty. Natura, piękno pór roku i polskich krajobrazów to rzeczy, o których Katarzyna Michalak potrafi pisać przepięknie.

Pisarka tworzy nie tylko romanse, lecz również książki erotyczne, obyczajowe i fantastykę.

[b]Książki autorki to między innymi:[/b]

– cykl „Trylogia jabłoniowa”

– cykl „Kroniki Ferrinu”

– cykl „Seria kwiatowa”.

Magdalena Kordel

Autorka urodziła się w 1978 roku. Magdalena Kordel zaczęła pisać, ponieważ pragnęła poradzić sobie z problemami w życiu i trudną przeszłością. Jej książki z dnia na dzień zyskują zainteresowanie i stają się bestsellerami. Prowadzi z mężem firmę wydawniczą i prowadzi blog, na którym umożliwia młodym aspirującym pisarzom wydanie książki. W swoich powieściach pisze o marzeniach i o tym, że każdy może podjąć decyzję, żeby je spełniać. Przynosi ukojenie wielu kobietom w trudnej sytuacji życiowej.

[b]Książki autorki to między innymi:[/b]

– cykl „Malownicze”

– cykl „Miasteczko”

– cykl „Uroczysko”.